Pirmā sezona noslēgusies
Piektdiena, 04 jūnijs 2010 09:16    PDF Drukāt E-pasts

Mārupes novada basketbola līgas (MNBL) pirmā sezona ir veiksmīgi noslēgusies ar komandas BS "Rīga" uzvaru, kas divās spēlēs pieveica komandu F-Team/Zemturi. Trešo vietu ieguva komanda Sport 2000, kas sīvā cīņā pieveica komandu Āgenskalna baptistu draudze. Viena no potenciāli spēcīgākajām komandām - Jaunmārupe 1 - diemžēl turnīra izslēgšanas kārtā neparādija savu labāko sniegumu, bet ir apņēmības pilni to pierādīt nākamgad.

Sezonas garumā visas 12 komandas apliecināja savu interesi par turnīru un neviena no 150 spēlēm netika izlaista. Lai arī kā veicās komandām sezonas garumā, visas ir iepriecinātas par iespēju aktīvi sportot sava novada ietvaros. Patīkamu turnīru padarīja arī tas, ka visi MNBL spēlētāji veidoja draudzīgas attiecības ārpus laukuma, kas, iespējams, radīs jaunas idejas dažādām sporta aktivitātēm Mārupes novadā.

Par turnīra vērtīgāko spēlētāju tika atzīts mārupietis Matīss Rožlapa, kura sniegums un ieguldījums komandas BS "Rīga" uzvarās visas sezonas garumā bija neatsverams. Pateicoties viņa spējai mobilizēt komandu saspringtos brīžos, tā guva vērtīgas uzvaras sezonas izskaņā un finālturnīrā. Arī galveno balvu no kompānijas SIA ALSO Latvia (agrāk SIA GNT Latvia) ieguva Matīss Rožlapa. Par tās sagādāšanu lielu paldies jāsaka uzņēmuma produktu menedžerim Raimondam Krauklim, kurš noticēja MNBL turnīra kvalitatīvai norisei un atbalstīja mūs ar galvenās balvas piešķiršanu. Tāpat liels paldies jāsaka arī Mārupes novada domei (www.marupe.lv), sporta preču veikalam Sport 2000 (www.sport2000.lv), SIA GreenCarrier Latvia (www.greencarrier.lv) un SIA Timer Latvija (www.timer.lv), bez kuru atbalsta turnīra norise nebūtu bijusi iespējama.

Biedrība "Mārupes novada basketbola līga" cer sadarbībā ar Mārupes novada domi un citiem atbalstītājiem veiksmīgi turpināt iesākto un septembrī uzsākt otro sezonu. Tāpat ceram, ka mārupieši aktīvi iesaistīsies novada basketbola aktivitātēs!

Plašāka informācija par Mārupes novada basketbola līgu un 2009. / 2010.gada sezonu pieejama mājas lapā (www.mnbl.lv).

Ar cieņu, biedrības "Mārupes novada basketbola līga" valdes priekšsēdētājs Ints Pīrāgs un valdes locekļi - Mārtiņš Spriņģis un Gatis Pūcītis

2009. / 2010.gada sezonas kopvērtējums

1. BS "Rīga"
2. F-Team/Zemturi
3. Sport 2000
4. Āgenskalna baptistu draudze
5. Jaunmārupe 1
6. A7
7. Melnais zirdziņš
8. MIG
9. X kvadrātā
10. Vilkači
11. Jaunmārupe 2
12. Pro Mailīte

 

Komentāri 

 
#1 Gusts Stādiņš 2010-07-02 17:27
A 7 buus nakamgad!