22.augustā - pirmais Latvijas amatieru čempionu kauss basketbolā
Trešdiena, 12 augusts 2015 19:08    PDF Drukāt E-pasts

Iesākot jaunu tradīciju Latvijas amatieru basketbolā, šogad pirmo reizi tiek rīkots Čempionu kauss. Sadarbojoties ar dažādām amatieru līgām no visas Latvijas, ir izveidots turnīrs, kurā šogad par Latvijas spēcīgākās amatieru basketbola komandas titulu sacentīsies 8 komandas no 7 Latvijas pilsētām.

Čempionu kausa izcīņa pirmajā gadā norisināsies 22.augustā Dobeles sporta hallē, kura izvēlēta apzināti, jo nevienai no turnīra dalībniecēm šajā kompleksā nebūs sava laukuma priekšrocības.

Komandas cīņā par čempiona titulu spēlēs līdzīgi kā pirmajā Eiropas čempionātā, izspēlējot 1/4 finālu, 1/2 finālu un mazo 1/2 finālu, kā arī spēli par 1., 3., 5. un 7.vietu.

Rietumu līgu pārstāvēs komanda "Ventspils "Baltijas Ekspresis"" (1.vieta) un komanda "BK Viss.lv Kandava" (2.vieta), Latvijas basketbola alternatīvo līgu - komanda "BK UBS" (1.vieta), Alūksnes novada atklāto čempionātu - komanda "LAVE" (2.vieta), Liepājas pilsētas čempionātu - komanda "Ģeodēzists" (1.vieta), Triobet basketbola līgu - komanda "ISBS / Pronets.lv" (5.vieta), Jelgavas pilsētas čempionātu - komanda "Valauto" (1.vieta) un Mārupes novada basketbola līgu 6.sezonas čempioni - komanda "Spicie Dūži" (1.vieta).

Pieteiktie komandu sastāvi: http://basket-cup.lv/teams/30/5/

Sīkāk: https://www.facebook.com/events/1478010545852687