Aizvadīta pirmā MNBL Zvaigžņu spēle
Svētdiena, 06 marts 2011 17:10    PDF Drukāt E-pasts

2011.gada 6.martā Mārupes Sporta centrā Tīrainē aptuveni 100 līdzjutēju priekšā tika aizvadīta pirmā Mārupes novada basketbola līgas Zvaigžņu spēle, kurā sacentās Mārupes novada basketbola līgas labākie spēlētāji pret Amatieru basketbola līgas komandu „RTU / Mārupe / kasjauns.lv”. Ar rezultātu 88 pret 104 uzvarēja komanda „RTU / Mārupe / kasjauns.lv”. Lai arī komandas „RTU / Mārupe / kasjauns.lv” spēlētājs Kristaps Dārgais līdzjutējus iepriecināja ar fantastiskiem „slam dunk”, spēles vērtīgākā spēlētāja titulu ieguva un atbalstītāju sagādātās balvas saņēma Mārupes novada basketbola līgas izlases spēlētājs, komandas „Aizsargi” pārstāvis un iepriekšējās sezonas vērtīgākais spēlētājs Matīss Rožlapa.

 
Zvaigžņu spēles dalībnieki
Pirmdiena, 28 februāris 2011 21:00    PDF Drukāt E-pasts

Pēc  interesantajām un izklaidējošajām iepriekšējo nedēļu nogalēm, kurās norisinājās NBA Zvaigžņu spēle un LBL Zvaigžņu spēle, arī nākamā svētdiena Mārupes novada sportiskākajiem iedzīvotājiem paies zem basketbola zīmes. Svētdien, 2011.gada 6.martā norisināsies pirmā MNBL Zvaigžņu spēle, kurā piedalīsies aktīvākie un labākie Mārupes novada basketbola līgas spēlētāji, kā arī ABL komanda "RTU / Mārupe / kasjauns.lv" nedaudz pamainītā sastāvā.

 
Zvaigžņu spēles programma
Svētdiena, 27 februāris 2011 01:09    PDF Drukāt E-pasts

Laiks: 2011.gada 6.marts no pl.14:00 līdz pl.17:30
Vieta: Mārupes Sporta centrs, Viskalnu iela 7, Tīraine, Mārupes novads

 
Zvaigžņu spēles konkursu noteikumi
Piektdiena, 18 februāris 2011 20:34    PDF Drukāt E-pasts

2011.gada 6.martā MNBL Zvaigžņu spēles laikā notiks arī vairāki konkursi MNBL un ABL komandas "RTU / Mārupe / kasjauns.lv" spēlētājiem, un līdzjutējiem, tādēļ publicējam to oficiālos noteikumus.

 
Pirmā MNBL Zvaigžņu spēle - 2011.gada 6.martā
Otrdiena, 15 februāris 2011 10:51    PDF Drukāt E-pasts

2011.gada jūnijā būs pagājuši divi gadi kopš Mārupes novadā organizējam Mārupes novada basketbola līgas turnīru. Šajos divos gados turnīra līmenis ir ļoti audzis, ko atzīst gan līdzjutēji, gan spēlētāji, gan komandu pārstāvji. Tā kā turnīra galvenais mērķis ir būt sportiskiem un gūt prieku no basketbola, tad esam nolēmuši un gatavi spert nākamo soli - veidot paraugspēli, kurā sacentīsies MNBL labākie spēlētāji (pa vienam no katras komandas) pret komandu "RTU / Mārupe / kasjauns.lv", kas pēdējās divas sezonas spēlēja Amatieru basketbola līgā. Šīs spēles kopējais rezultāts nebūs svarīgs - galvenais pašiem gūt baudu no basketbola un priecēt līdzjutējus. Skaisti caurgājieni uz grozu, neticamas piespēles un pa kādam "Slam dunk" ir tas, kas sagaidāms pirmajā MNBL Zvaigžņu spēlē.